Hledáte místo pro firemní akci?

Chcete zažít originální teambuilding, vánoční večírek anebo firemní oslavu? Něco, co odbourá stres, vyčistí hlavu, donutí k pohybu a podpoří týmového ducha?

Zvolte LASER GAME! V naší Laser Aréně Praha proměníte Vaší firemní akci na nevšední a jedinečný zážitek. Právě při týmové hře zažijete mnoho napínavých momentů. Ať už přijdete jen s pár kolegy z oddělení nebo celá firma, zábavu si užijete naplno.

- Místa máme dost. Zarezervujeme Vám buď jednotlivé stoly anebo celý prostor až pro 50 lidí.

- Laser game může hrát až 18 hráčů najednou. Nehrající kolegové či obchodní partneři mohou v mezičase sledovat dění v aréně na obrazovkách, zahrát si stolní fotbálek nebo šipky anebo se občerstvit u baru.

- Pokud budete chtít, zabezpečíme i catering od externí firmy. Vyberete si co Vám nejvíce vyhovuje. Ať už lehká svačinka nebo plnohodnotná večeře. Stačí jen upřesnit Vaši představu (teplý nebo studený bufet) a stanovit pro něj rozpočet.

- Rádi pro Vás připravíme i turnaj. Po každé hře dostanete kompletní statistiku. Na závěr Vaší firemní akce si tak můžete zhodnotit úspěšnost týmů anebo samostatných hráčů a případně i odměnit vítěze.

Pozvěte Vaše zaměstnance, kolegy nebo obchodní partnery na laser game a rezervujte si termín ještě dnes!

IMG 1254
IMG 1264
PG700387 3

Pro firemní akce jsme připravili několik možností, ze kterých si jistě vyberete:

Klasická rezervace

První možnost je klasická rezervace, kdy si rezervujete přesný počet her, které chcete odehrát a také konkrétní herní časy. Jedna hra trvá 12 minut čistého času a může ji hrát až 18 osob najednou. Tento typ rezervace je možný pro skupiny do 30 osob. Máte rezervovaný stůl nebo stoly a prostory baru sdílíte s ostatními zakazníky.

Uzavřená společnost a pronájem prostor

Druhá možnost je uzavření celého prostoru pro Vaši akci. Máte tak pro sebe nejen laser game arénu ale i zázemí s barem. Tento typ rezervace je možný pro skupiny od 30 osob. Při uzvřené společnosti si můžete zvolit, jestli chcete hrát neomezeně po celou dobu pronájmu a nebo si zahrát v tom čase jenom pár her.

Pro více informací nas neváhejte kontakovat.

Platba je u nás možná v hotovosti, platební kartou nebo na fakturu.