Co je to laser game

Laser game (nebo laser tag) je zábavná akční společenská hra plná adrenalinu. Jako v každé jiné hře, i tady jde o body a vítěz může být jenom jeden, třeba tým. V různých herních režimech si vyzkoušíte samotářský boj, týmovou spolupráci, vyhledávání soubojů či Vaši schopnost umět se schovat před nepřítelem. Napětí budete moci krájet ... anebo střílet, až Vám bude pot stékat po zádech. Ale tento zážitek se bude líbit jak Vám tak i Vašim kamarádům.

Věřte nám,  je mnohem lepší si ji zkusit zahrát, nežli stokrát o ní číst nebo slyšet. Tak přijďte a obživněte s námi.

Instrukce

Před hrou Vám zapůjčíme speciální vestu se senzory, ke které je připojena zbraň, a povíme základní instrukce k danému hernímu modu. Dávka adrenalinu může začít. V aréně se budete takticky pohybovat, schovávat se, plížit a získávat body za zasažení protivníků, nebo za to, že oni nezasáhnou Vás. Budete moci využívat různě stavěné překážky včetně střílen pro lepší přehled o soupeřích. V průběhu hry můžete měnit a volit palebný režim zbraně: na samopal – pro přesné a daleké střely, a na brokovnici – vhodnější na bližší vzdálenost, s větším rozptylem, ale menší přesností. Když někdo zasáhne Vás, Vaše vesta a zbraň se na pár vteřin deaktivují a Vy nemůžete v tuto dobu střílet ani být znovu zasažen. Poté zazní z Vaší vesty signál a Vy máte opět plnou palební sílu pro pokračování v boji a zničení soupeře.

Doporučení ke hře

Doporučujeme sportovní obuv a tmavé oblečení – aby Vás bylo v přítmí arény co nejméně vidět a mohli jste se nepozorovaně přiblížit k svému soupeři. Pro jistotu si vezměte s sebou náhradní tričko nebo ručník – jako ve skutečném boji na život a na smrt se ani u nás neobejdete bez kapek nebo krůpějí potu.

Pravidla

1. Neběhejte a nelehejte si na zem - pohybujte se takticky

2. Do arény nevstupujte s jídlem, pitím a se žvýkačkou

3. Nelezte po překážkách - nechte arénu jak je

4. Mějte obě ruce na zbrani

5. Fyzický kontakt s ostatními hráči není přípustný