Přemýšlíte nad zajímavou oslavou pro Vaše dítě?

Darujte mu laser game – zážitek, na který jen tak brzy nezapomene.

Na LASER GAME si s kamarády užijí fantastickou zábavu! Rozhýbou celé tělo, procvičí reflexy, upevní princip fair play a odnesou si spoustu nezapomenutelných zážitků!

Velmi často rodiče rezervují 3 hry s pauzami mezi nimi. Například:

1. Laser game hra: 14:20

2. Laser game hra: 14:40

3. Laser game hra: 15:20

Je dobré přijít s dětmi 15-20 minut před první hrou. To je dostatek času na přivítání se, případně převlečení a instruktáž ke hře. Po první hře následuje 5 minut pauza na načerpání sil, zkouknutí výsledků anebo pro změnu typu hry. Po druhé hře je pauza větší (20 minut) na blahopřání oslavenci, podávání dortu anebo jiného občerstvení. Následně si děti zahrají poslední hru. Po jejím skončení si zhodnotí výsledky, převléknou se a Vy můžete pokračovat v oslavě na další atrakci anebo doma.

Oslava v této podobě trvá přibližně 2 hodiny od 14:00 do 16:00.

Při odehrání minimálně 3 her máme navíc SPECIÁLNÍ NAROZENINOVOU CENU 110 Kč za osobu za hru!

Rezervaci narozeninové oslavy uděláte jednoduše přes náš online rezervační systém. Vyberete si herní časy a počty hráčů. Nezapomeňte zablokovat arénu pro sebe. Do poznámky, prosím, napište „narozeniny“. Nebo nás kontaktujte mailem nebo telefonicky.

Dotazy

Pro jak staré děti je oslava s laser game vhodná?

Naplno si hru užijí děti přibližně od 8 let. Kdyby chtěli hrát i mladší děti, lze to od 6 let.

Co si můžeme přinést s sebou?

Narozeninový dort nebo jiné občerstvení, jako například Pizza, bagetky apod. Základní inventář máme pro Vás k dispozici. Hry, nápoje a drobné sladké a slané pochoutky (chipsy, tyčinky, atd.) zabezpečujeme my.

Jaké máte občerstvení?

Nápoje, drobné sladké a slané pochoutky. Nápojová lístek je k dispozici zde.

Jaká je cena jedné hry?

Standardní cena u dětí je 125 Kč na osobu za hru. Při odehrání minimálně 3 a více her budete mít všechny hry zlevněné na 110 Kč za osobu za hru.